Mõtteid eesti keele, kultuuri ja rahvuse säilitamisest

No Comments

Eessõna / Preface

To English speaking audience: this blog post is in Estonian due to the fact that it is targeted only to Estonians. If Estonian is not Your native language and You are not even an Estonian Russian or someone, who permanently lives in Estonia and speaks Estonian as a second language, then You're probably not missing anything, because this blog post is extremely culture specific and You would probably miss halve of its content even, if I wrote it in English.

Olen veendunud, et kui ma praeguse teksti mõne peavoolumeedia kommentaariumi kirjutaks, siis kustutaks tsensuur mu kommentaari ülikiiresti ära. Palju kiiremini kui lihtlabase sõimu. Oletan, et peavoolumeedia poeb eesti ala tugevaimale (kõik maksavad katust ja lepivad enda inimröövimisega) mafiale (üldnimetusega Eesti Vabariik) põhjusel, et peavoolumeedia kui uudistetehase toormeks on tolle mafia pressikonverentsid, pressiteated, tipp-mafioosode kommentaarid, jne. Pingviinide paraad andis paljudele peavoolumeedia äridele suhteliselt odava võimaluse pool lehte pilte ja super-mafioosode kõnesid täis toppida. Kui tehase toorme hind liiga kalliks muutub, siis läheb tehas pankrotti. Sellega on seletatav nii eesti peavoolumeedia kui ka USA peavoolumeedia pugejalikkus.

Teine põhjus peavoolumeedia poolseks tsensuuriks on mõttekäik, et kirikus pole eriti sünnis rääkida, et Jumalat pole olemas ning seda isegi siis, kui see Jumala puudumise jutt tõele vastab. Usklikud pahandavad uskmatute seisukohtade peale ning orjad pahandavad teiste inimeste peale, kes ei soovi orjadega koos nonde orjade peremeest orjata. Seda sõltumata usulahust. Kristlik kirik ja Eesti Vabariik kaasa arvatud. Kui päris täpne olla, siis väljendi "Eesti Vabariik" võite vabalt asendada enam-vähem suvalise rahvusriigi nimega. 02_2014 seisuga ei tea ma ühtegi riigi nime, mis antud asenduseks ei sobi, sest kõik nad baseeruvad raha väljapommimisel ja mõne diktaatori või nomenklatuuri ("presiidiumi") või enamuse tahte vägivaldses peale-surumises rahumeelselt parasitismi-vaba elu elavatele, oma väärikat ärikest pidavatele, inimestele.

Kui imestate, et ega ma ei aja kirikut ja mafiat omavahel segi, siis Hitleri Natsi-Saksamaa oli ühest küljest super-mafia ja teisest küljest tipp-tasemel kirik, mille peapreestriks oli Hitler. Kui vaatate USA tipp-poliitikuid ja võrdlete nende kõnesid eestis kristlike kirikute kirikuõpetajate kõnedega, siis sarnasus on ilmselge.

Säilitamisest

Tihtilugu räägitakse, et kultuur vajab säilitamist. Mina, va igavene ketser, arvan, et Tallinnas peetavad kesk-aja päevad on küll tore üritus, aga päris kesk-aegset kultuuri ma küll Tallinna tagasi ei soovi. Aastal 1990 kuulus eesti kultuuri hulka käitumine, et ülekäiguraja juures seisvaid inimesi ignoreeriti. Aastal 2014 enamik autojuhte võtab siiski vaevaks ülekäiguraja ees peatuda, ilma, et keegi neid vägivallaga ähvardaks. Sellega on eesti kultuur, see ülimalt säilitamist "vääriv" asi, täiesti ära solgitud, MUUDETUD, ning minul, va vastikul ketseril, on sellise kultuuri-solkimise üle vaid hea meel. (Antud tekstilõik peavoolumeedia kommentaariumis, eriti postimees.ee all, eriti kaua vastu ei peaks. Kui ei usu, testige.)

Keel, minu räpase mõtlemise järgi, samuti ei vääri SÄILITAMIST. Näiteks aastal 1985 tõenäoliselt ei olnud eesti keeles sõnu "tahvelarvuti", "nutitelefon". Täielik keele solkimine ning minul, va ebapatriootlikul rahva-reeturil, on sellise keele-solkimise üle vaid hea meel, sest arvan, et keel peab suutma oleviku vajadusi katta ning ma ei soovi piirduda vaid nende väheste vajadustega, millega super-mafia ideoloogia-osakonnad ehk sooviks, et ma piirduks.

Rahva geeni-fond, valgenahalisus, ei vääri samuti, minu va totaalse patriotismi-ketseri mõttekäigu kohaselt, SÄILITAMIST, sest paljudel meist on oma suguvõsas ehk geneetiliselt üle kantavaid haigusi ning omadusi, mida me ehk ei soovi oma järglastele edasi anda. Näiteks mulle meeldib, et mu järglased oleks minust tugevamad, kiiremad, füüsiliselt vastupidavamad, kauem-elavamad ning suurema ajumahuga. Selles valguses tasub tulevikus nii ehk naa tavapärase seksimise asemel pöörduda "päris tegemise korral" vastavasse kliinikusse, kus oma järglasele sobivate omadustega geenikomplekt koostada.

Kui mõelda, et tume naha-värv on päikesele ja UV-kiirguse tõttu tekkivale naha-vähile vastupidavam, kuid heledad juuksed peegeldavad, sarnaselt araabiamaades levinud valgetele riietele, rohkem valgust tagasi kui tumedad, vähendades sedasi kuumarabanduse tekkimise tõenäosust, siis üks kahekümnendates, füüsiliselt heas vormis olev, seksikas, mustanahaline kuid loomupäraselt kulla-karva-blondiin "must täkk" võiks päris atraktiivne ja huvitav vaatepilt olla. "must täkk" ja eesti folkloorist tuntud väljend "must hobune" (ehk tugev ja töökas, mille najal asjad tehtud saavad) võiks "kui on must, näita ust" seltskonnale päris mõnusat mõtteainet anda. Kui siia veel lisada mõttekäik, et Hitler kui kõrgtehnoloogiast lugu pidanud inimene üritas "geenipuhastust", inim-tõu-aretust, teha, siis musta-nahaline blond võiks olla igati kooskõlas natsistliku eugeenikaga ning Natsi-Saksamaa tehnoloogia-lembuse ning parim-kiireim-tugevaim-moodsaim põhimõtetega.

Huvitaval kombel ei meeldi marurahvuslikele isegi homod, sõltumata sellest, et mida rohkem homosid, seda rohkem jääb marurahvuslastest mees-soo esindajatele vabu naisi oma "rahvus-geenifondi" säilitamise poliitika teostamiseks. Oletan, et võibolla jäävad marurahvuslastest jorsid ööklubis briti heteroseksuaalidest härrasmeestele alla, mistõttu neil on tung patuoina leidmiseks. No, ei ole ju normaaaaaaalne, et meid jutule ei võeta ja mingid .... naudivad elu.

+++++++++++++++++++++++++
Täiendus 2014_03

Teemaga seonduvad järgnevad artiklid: "Kas eestlus on elujõuline?","Maailmaparandamise idee: üksikisikud võrdseks riikidega".

Comments are closed for this post