Mõtteid eestlaste iseseisvusest, episood 0

No Comments

I write this blog post mostly in Estonian, because the text has a very local context and even the Estonian-English dictionary translations of the words will not properly convey all of the meaning of this text, because part of the meaning of this text is based on intimate knowledge of Estonian culture. The core statement of the text is that the independence of the mega-corporation called Republic of Estonia, Estonian state, which uses robbing, "taxation", as its main business model, differs from the independence of those Estonian PEOPLE, who do not work at that mega-corporation. The tax slaves are generally called as "private sector" and as long as at least 50% of all earned revenue ends up being ransom("taxes") to that supermafia organization, the Estonian state, THE "private sector" people DO NOT HAVE INDEPENDENCE.

Aastal 2018 saan kokkuvõttena öelda, et aastal 1991 asendus üks räige režiim teise, vähem räige, režiimiga ning "Vabariigi aastapäeva" kui Eesti iseseisvumist peaks tähistama vaid Toompea supermafia palgal olevad inimesed("riigisektoris töötavad inimesed") ning Toompea supermafia andidest oma peamise sissetuleku saavad inimesed, näiteks "pensionärid". Ülejäänutel, maksu-orjadel, on targem KAASA KLÄHVIMISEST HOIDUDA.

Kui me lisame siia sõna otseses mõttes noorte meeste ORJASTAMISE("kutsealused", "asendusteenistuses olijad") ning suhtumise, et Eesti-Vene sõjas peaks eesti pool sõdima sama tehnoloogiat kasutavate relvadega, mida Vene armeel on suuremas koguses ja rohkematele sõduritele jagada, siis on paralleeliks NSV-Liidu aegne Afganistani sõda, kuhu samuti eestlastest orje surema saadeti. Lisame siia Toompea supermafia moodustavate parteide ühis-seisukoha, et elanikkonna röövimine("maksude kogumine") on tähtsam kui kõigile selle elanikkonna liikmetele arstiabi tagamine, a la "Haigekassa-kindlustuseta" isikute teema, siis moraalse poole pealt on Toompea supermafia "suurima hüve" juttul samuti kriips peal ja väitlus saab jätkuda vaid demagoogia ja laus-valdede põhjal, välja arvatud juhul, kui loetaksegi tõeseks väide, et Toompea supermafia prioriteet number 1 ongi iseendale sissetuleku organiseerimine ning kui sissetuleku organiseerimiseks tuleb osa populatsioonist maha tappa või muul moel halba olukorda panna, siis ongi Toompea supermafia oma peamise eesmärgi, ise-endale hea sissetuleku organiseerimise, hästi täitnud.

Sellises valguses näib Kremli nafta-sõltuvus ja vaid 13-protsendine röövimis-jõudlus("tulumaks") juba pea-aegu ingellik. Erinevalt Eesti Kaitseministeeriumist, tegeleb Kremli sõja-ministeerium ka korraliku relvade arendusega. Aeglaselt, omal moel korruptiivselt, üle kivide ja kändude, ebaefektiivselt, aga vähemalt tegeleb ja saab tööga hakkama kah. Räige režiim on seal Kremlis küll, aga kui majandusküsimused ja ajude välja voolu temaatika välja arvata, siis oskab Kreml oma mängu kuhjaga paremini mängida kui Toompea supermafia, kusjuures tegelikult toimub Eestiski ju ajude väljavool(arhiivkoopia, lokaalkoopia zip-fail). Andekaimad lähevad suurte grantide peale USA-sse või Saksamaale. Miks peakski üks tark inimene tahtma lasta Toompea supermafial oma lapsi ORJASTADA, "kutsealusteks" kasutada, eriti kui on ette teada, et uus Eesti-Vene sõda on vaid aja küsimus, mitte pelgalt hüpoteetiline võimalus.

Ausalt öeldes, 2018_03_06 seisuga võiks ma sel tava-eestlaste iseseisvuse puudumise teemal veel pikalt lõriseda, aga see nimekiri eri teemadel oleks liiga pikk, et siinne ajaveebipostitus kuigivõrd huvitavana püsiks. Piisab, kui Te jätate minu praegusest postitusest dominandina meelde selle, et KUNIKS TOOMPEA SAAB ENAMUS RAHAST ENDALE ja "erasektoris" elatakse peost suhu, palgapäevast-palgapäevani, POLE "erasektoris" töötaval eestlasel MINGIT ISESEISVUST!!! Eesti Vabariigi 100. aastapäev EI OLE tava-eestlase iseseisvuse aastapäev, välja arvatud pensionärid, kes Toompea supermafia armust elavad ja siis muudkui sellele räigusele oma poolehoidu "hääletades" väljendamas käivad. (Neile, kes arvavad, et pensionäridel on "ÕIGUS" saada elatist, on mu vastuväide, et siis on ka noortel ja keskealistel inimestel ÕIGUS saada arstiabi, mida ju Toompea supermafia kui inimest hädas aitava "kindlustusseltsi" argumenti propagandas kasutav megakorporatsioon neile inimestele ei tarni. Järelikult on MORAALNE sellele "kindlustusseltsile" "kindlustusmakseid" mitte maksta, et saaks kokku hoitud raha eest oma enda ravi-arveid hiljem tasuda, ning Toompea supermafia röövimisosakond, "Rahandusministeerium", tegeleb sõna otseses mõttes inimestelt NENDE RAVIKS MÕELDUD RAHA RÖÖVIMISEGA.)

Rafineeritud demonstratsioon Toompea supermafia kaabaklikkusest on kirjeldatud 2017_09_26 aasta vastava artikli(arhiivkoopia) videos, kusjuures kuigi Reformierakond elatub samuti kommunistlikust röövsaagist, "maksurahast", on avameelselt ja otsekoheselt kommunismiga tegelevad "sotsid" selles kambas vaat et veel kõige väärikamad, sest nad vähemalt räägivad sellest, et maksuorjade röövimisega on VÕIBOLLA NATUKENE liiale mindud, samal ajal kui reformarid põrutavad täiega, et maksuorjade röövimine ongi tähtsaim tegevus ja kõik ülejäänud on sekundaarne. Reformar Maris Lauri oskab ennast isegi oma ajaveebis sisse rääkida, väites enda 2015_01_12 ajaveebipostituses(arhiivkoopia):

Riikides, kus inimesed ise peavad 
hoolitsema pensioni kogumise ja 
tervisekindlustuse eest, 
ongi maksud väiksemad, kuna inimesed 
teevad need oma palgast ja 
riigil puudub vajadus selleks makse koguda.

Ehk siis, Eestis on maksud kõrgemad kui Rootsis(tabel asub artikli lõpus, lokaalkoopia zip-fail), aga ravikindlustust ikka ei ole ja seda isegi siis, kui seda süsteemi õigustav isik, näiteks Maris Lauri, aga mitte ainult tema, väidab, et peaks jah siis ka katuseraha röövimis-jõudlus("maksukoormus") natuke väiksem olema kui nende eest nii palju vastu ei saa. Muuseas, ega meil ju pensioni kah ei ole EGA TULE, nagu isegi Indrek Neivelt tunnistab(arhiivkoopia), välja arvatud muidugi Toompea supermafioosodel, kes saavad "eripensioni". Kui arvestada, et tavatöötaja, näiteks õpetaja, sai NSV-Liidu ajal töökohalt "tasuta" korteri ning 2018. aasta tavatöötajate palgad on nii närusad, et sellest küll mingit panka ei jõua piisavalt nuumata, et sama ajaperioodi jooksul sarnane korter pangalt välja osta, siis saab väita, et isegi NSV-Liidu aegne Moskva supermafia tarnis eestlastest maksuorjadele rohkem kui seda teeb 2018. aasta Toompea supermafia, rääkimata siis sellest, et NSV-Liidu ajal lendas Kuressaare ja Tallinna vahel reaktiivlennuk(550km/h) ja tänapäeval lendab samal liinil aeglasem propeller-lennuk(405km/h).Tänan lugemast.++++++++++++++++++++++++++++++

2018_03_17 täiendus.

Väidetavalt olevat inimesed nimedega Aleksandr Rand, Dmitri Rand ja Pavel Iorin aidanud kaasa ORJAKS OLEMISEST KÕRVALE HIILIMISELE. Mu esmamõte oli, et Toompea supermafia kohtu määratud rööv-nõuete("trahvide") ja kohtu-kulude katteks võiks neile korjanduse korraldada, aga kuna nad inimeste tasuta aitamise asemel küsisid, väidetavalt, inimestelt päris räiget, kuni 1000€ suurust, teenustasu, millest järeldub, et nad ei osutanud antud teenust ideoloogilisel ajendil, siis arvan, et nad võiks need äri-riskiga seonduvad kulud oma äri marginaalist maksta. Oleks nad seda teenust tasuta osutanud, vääriks nad minu meelest avalikku korjandust küll.

Comments are closed for this post